ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ابتدای جرجان / 237 متری/ حاشیه سود بالا
ابتدای جرجان / 237 متری/ حاشیه سود بالا
1 هفته پیش در گرگان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
173
ساخت
1371
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
237
قیمت کل
14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
59,071,000 تومان
نورگیری خوب
بر 14
بدون مشرف
شرایط پرداخت مناسب_مالک منعطف
_پیشنهاد میکنم تا این فرصت مناسب از دست نرفته همین امروز دیدن فرمایید!
_جهت اطلاعات تکمیلی و هماهنگی تماس بگیرید
مشاور امین شما: خادمی
کراگزاری املاک رابین
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت