تائید
فروش مسکونیآپارتماناحداثی شرقی // 170 متر // تخلیه 96

احداثی شرقی // 170 متر // تخلیه 96

2 هفته پیش در کیان آباد

متراژ
170
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏15,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏88,823,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭕️⚜️املاک آماتیس⚜️⭕️
____________________________
✍خانم شیرالی
مشاوره دقیق و صادقانه ؛ بدون اتلاف وقت

✨فرصت طلایی در بهترین نقطه! 170 متر بی نظیر در خیابان احداثی✨

✅ 170 متر با پلان فوق العاده قوی و لوکیشن عالی
✅ خیابان احداثی با دسترسی سریع و آسان به مسیرهای اصلی
✅ تک واحدی، خصوصی و با آرامش وصف نشدنی
✅ وضعیت تخلیه و آماده سکونت
✅ قیمت ایده آل، رقابتی و باورنکردنی
✅ متقاضیان فراوان در صف؛ فرصتی بی نظیر برای سرمایه گذاری

✨این ملک، با پلان قوی و لوکیشن برتر، یکی از بهترین گزینه ها برای زندگی لوکس یا رشد سرمایه ات است✨

✨کار رو سریع شروع کن، چون با این ویژگی ها و قیمت، جای نگرانی نیست — فقط باید تماس بگیری!✨

✔️در صورت کسری وجه واحد رهن داده میشود ✔️

املاک آماتیس | بین 3 و 4 غربی کیان آباد