ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
دفتر کار، اتاق اداری و مطب
اداری 65متر /فلت /پارکینگ دار
اداری 65متر /فلت /پارکینگ دار
2 روز پیش در مهر ویلا
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
65
ساخت
1380
قیمت کل
6,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
107,538,000 تومان
طبقه
1
درود بر شما
املاک 1001ملک
65متر فلت
طبقه اول
پارکینگ تامین
آسانسور
رو به حیاط
کارشناس ملکی شما :خانم راستگو
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس املاک هزار ویک ۱۰۰۱
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت