ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
اداری بهترین لوکیشن جزیره و فروش غرفه
13 ساعت پیش در کیش
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
120
ساخت
1395
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
21,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
178,750,000 تومان
طبقه
2
120متر
طبقه 2
دارای سالن و1اتاق بامستر
غرفه بازار ونوس
16متر
طبقه 1
خدماتی
دارای مستاجر
40 م اجاره 15م
داری سند سازمانی
به قیمت 4میلیون
مشاور امور ملکی شما
خانم دالایی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت