ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
دفتر کار، اتاق اداری و مطب
اداری خدماتی بلوار ناهار خوران 105 متری
اداری خدماتی بلوار ناهار خوران 105 متری
3 روز پیش در گرگان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
105
ساخت
1402
انباری
ندارد
قیمت کل
13,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
130,476,000 تومان
طبقه
4
⚜️ گروه تجاری املاک مهندسان ⚜️
منطقه خاص و پر تقاضا « نهارخوران »
⭐️مجتمع اداری خدماتی
☀️ نورگیری مناسب با ویو بینظیر
♂️بر اصلی بلوار
✅ سند شش دانگ بدون اوقاف
مشخصات مجتمع :
( هر طبقه فضای انتظار مجزا ، سیستم سرمایش ❄️ گرمایش ️ نصب شده، سیستم دوربین مدار بسته ) ، پارکینگ اختصاصی ️
مشخصات واحد :
1️⃣ لاین آسانسور
2️⃣ اتاق
1️⃣ سالن انتظار
1️⃣ آبدارخانه و سرویس بهداشتی
مناسب برای …
کلینیک های زیبایی ، پزشکان ، آزمایشگاه ، دندانپزشکی ، مراکز تصویربرداری ،
در صورت نیاز شما به واحد های تجاری _ اداری یا پزشکان
بانک جامع املاک « تجاری » مهندسان آماده ارائه موارد مشابه میباشد .
☎️ ساعات پاسخگویی : 9 الی 22 ⏱️
⚜️ دپارتمان املاک مهندسان ⚜️
آدرس : بلوار نهارخوران - عدالت 58
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت