تائید
فروش مسکونیآپارتماناز دستش نده/125 متر/فول امکانات/امیرکبیر

از دستش نده/125 متر/فول امکانات/امیرکبیر

2 هفته پیش در گلشن

متراژ
125
ساخت
1402
قیمت کل
‏6,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,200,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⭕️مالک فروشنده واقعی⭕️

〽️فرصت طلایی خرید〽️

✅️وام 800 م زوجین /400م انفرادی✅

[هم سقف،هم سرمایه ]

○️ 125 متری
○️ 2 خواب
○️ طبقه 1
○️ تک واحد
✅ پارکینگ اختصاصی
✅ خوش نقشه
✅ شیک
✅ مناسب خاص پسندان

⚪️خورشید در خانه شما

⚪️سند تک برگ قابل انتقال

✔️دسترسی عالی به مراکز خرید،خدماتی و رفاهی

️☎️مشاوره رایگان
⚕️بیشترین تنوع فایلینگ برای عموم سلایق
⚕️فعالیت vip جهت فروش آپارتمان شما ظرف 72 ساعت

کارشناس فروش: خانم رستگار