تائید
فروش مسکونیآپارتماناقبال 103 متر قبل پیروزی خوش نقشه

اقبال 103 متر قبل پیروزی خوش نقشه

1 روز پیش در اقبال

متراژ
103
ساخت
1388
قیمت کل
‏11,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏108,252,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
9
سلام و عرض ادب
فروش آپارتمان طبقه 3 روبه آفتاب
خوش نقشه 4گل بدون پرتی
دارای آسانسور و پارکینگ بدون مزاحمت و انباری
قیمت زیر فی لطفا فقط مصرف کننده تماس دفاتر محترم تماس نگیرین قیمت صفر منطقه بالای متری 140م می باشد