تائید
فروش مسکونیآپارتماناقدسیه / سپند/ مدرن سازه/

اقدسیه / سپند/ مدرن سازه/

1 روز پیش در کاشانک

متراژ
190
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏135,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏710,526,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️به نام خالق هستی بخش⚜️

777
✳️Real estate of my home land✳️

⚜️در تاپ لوکیشن اقدسیه گذر پهن و دنج و مشجر

⚜️ پنج طبقه دو واحدی طبقه اول روی لابی

⚜️ واحد و ساختمان هر دو ، دو نبش

⚜️190 متر سه خواب کینگ هر سه مستر

⚜️پذیرایی بزرگ ، پاسیو اختصاصی بزرگ

⚜️ پنجره های قدی با ویوی پوستری سردرختی و سرسبز

⚜️ نور عالی از چند جهت

⚜️لابی با 6 متر ارتفاع سقف

⚜️استخر سونا جکوزی سالن اجتماعات جیم روف
⚜️دو پارکینگ
⚜️نوساز آماده تحویل
⚜️آفر ده درصد دفترخانه

✅شادی نگارش راهنما و مشاور ملکی منطقه شمرون با رزومه ی کافی جهت استعلام موارد مشابه تماس بفرمایید
سپاس

Ceeport