تائید
فروش مسکونیآپارتمانالهام مطهری /قدرالسهم بالا/3 خواب/قیمت اکازیون

الهام مطهری /قدرالسهم بالا/3 خواب/قیمت اکازیون

7 ساعت پیش در کیانپارس

متراژ
125
ساخت
1391
اتاق
3
قیمت کل
‏13,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏111,200,000 تومان
طبقه
5
سلام
نیما حیدری هستم مشاور شما در منطقه

مشخصات واحد

✅متراژ 125 متر
✅3خواب کمد بندی شده
✅پارک سندی

✅سالن رو ب نما
✅آشپزخانه بانو پسند
✅سازنده برند منطقه

✅مختص سخت پسندان
✅سند تک برگ
✅قابلیت رهن تا 2 میلیارد ب عهده دفتر
✅قابلیت اخذ وام تا 1080
اصلی کیانپارس حد فاصل الهام و مطهری غربی دپارتمان دیجی هوم
فروشنده 100
فقط این قیمت برای 72 ساعت تضمین میشود