تائید
فروش مسکونیآپارتمانالهیه / 254 متر / 4 خواب / 3 پارکینگ

الهیه / 254 متر / 4 خواب / 3 پارکینگ

10 ساعت پیش در الهیه

متراژ
254
ساخت
1389
اتاق
4
قیمت کل
‏112,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏440,944,000 تومان
طبقه
1
تاپ لوکیشن الهیه
آقابزرگی

✅254 متر پلان تفکیکی
✅4 خواب 2 مستر
✅3 پارکینگ باکس
✅ارتفاع سقف 3.5 متر
✅فول فرنیش به همراه آشپزخانه کثیف
✅نورگیر از 3 جهت
✅تراس کاربردی

▫️استخر سونا جکوزی فعال
▫️لابی مبله
▫️سرایدار مقیم

⚜️سند شخصی بدون ریشه
⚜️بازدید=خرید
⚜️فروشنده واقعی

برای کسب اطلاعات بیشتر با بنده تماس بگیرید.
(عطری✍)