تائید
فروش مسکونیآپارتمانالهیه آپارتمان 260 متر (( گلنار - گلپاد )

الهیه آپارتمان 260 متر (( گلنار - گلپاد )

2 هفته پیش در الهیه

متراژ
260
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
‏115,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏442,307,000 تومان
طبقه
بالاتر
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
30
الهیه
260 متر سه خواب هر سه خواب مستر
طبقه آخر
چشم انداز رویایی
مشاعات فعال
لابی شیک و مجلل ، لابی من 24 ساعته
3 پارکینگ سندی
سند شخصی و بدون ریشه

سعیدی
مالک منعطف و فروشنده واقعی