تائید
فروش مسکونیآپارتمانالهیه فروش 175متر 2پارکینگ به قیمت

الهیه فروش 175متر 2پارکینگ به قیمت

1 روز پیش در الهیه

متراژ
175
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
‏85,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏485,714,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
فرشته الهیه

5طبقه 2 واحدی
طبقه 5
پاگرد ها کاملا مجزا

ساختمان 8 ساله

بازسازی شده شیک و مدرن

175متر 3 خواب
2پارکینگ سندی

پلان تفکیکی

نور خوب در تمامی فضاها

متریال بسیار خوب

لابی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و معرفی واحد های مشابه با من در تماس باشید
امیر بهنام