تائید
فروش مسکونیآپارتمانالهیه ، لوکس و مدرن 160 ، 200 و 250 متری

الهیه ، لوکس و مدرن 160 ، 200 و 250 متری

1 روز پیش در الهیه

متراژ
200
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏160,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏800,000,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️ یکی از لوکس ترین ، با کیفیت ترین و دیدنی ترین برج های منطقه 1 با مشاعاتی استثنایی و ژورنالی ⚜️

▫️ لوکیشنی امن ، خاص و دنج با دسترسی بی نظیر با گیت نگهبانی

⚜️ طراحی چشم نواز با تلفیق هنر ایرانی و مدرن با دید کوهستان و 3 باغ بزرگ ، که در عین بروز بودن حس و گرمای خانه ای ایرانی را القا میکند ⚜️

▫️ 10 طبقه مسکونی ، بنا شده در 1000 متر زمین 2 کله
▫️ 3 متراژ 160 متری ، 200 متری و 250 متری
▫️ نقشه های تفکیکی زیبا و بدون کوچکترین پرتی
▫️ ارتفاع سقف واحدها 3.8
▫️ تراس های قابل چیدمان ، مجهز و کارآمد در همه متراژ های (10+ متر)

⚜️ مشاعات ⚜️
▫️ لابی مجلل و مبله با ارتفاع سقف 6 متر
▫️ مجموعه آبی و استخر اینفینیتی با ارتفاع 6 متر
▫️ سالن ورزشی کامل با دستگاه های تکنو جیم
▫️ سالن بازی
▫️ بیزینس لانژ
▫️ سالن اجتماعات
▫️ روف مجلل زمستانی و تابستانی و ...

عماد الوندی