تائید
فروش مسکونیآپارتمانامامیه رو به فضای سبز 118 متری

امامیه رو به فضای سبز 118 متری

2 هفته پیش در امامیّه

متراژ
118
ساخت
1401
قیمت کل
‏10,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,406,000 تومان
درود خدمت عزیزان

«فروش واحد 118 متری در قلب امامیه»

رو به فضای سبز
مجموعه ده واحدی
کابینت چوب
کف سرامیک 80×80
چهارسال ساخت
سند آماده انتقال
شیرآلات گلد
منطقه بی نظیر

ملک آماده بازدید فقط با یک تماس

مسکن مدیران، نبش رحمانیه 5