تائید
فروش مسکونیآپارتمانامتیاز V1 ، شرقی ، ویو آزاد

امتیاز V1 ، شرقی ، ویو آزاد

3 هفته پیش در کوی شهید کشوری

متراژ
80
ساخت
1404
قیمت کل
‏3,299,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,237,000 تومان
طبقه
5
جهت ساختمان
شرقی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️ V1
▫️80 متری ▫️2 خواب ▫️طبقه 5
▫️شرقی
▫️ویو آزاد
✅️قرارداد قطعی
✅️ مناسب سرمایه گذاری
✅️ تحویل 6 ساله
✅️ تسویه کامل
در بازاری که فرصت ها محدودند، انتخاب به موقع یک مزیت است.
♾️ مشاور شما : خانم دهقانی

✔️ فروش و اجاره ملک شما در کم ترین زمان ممکن
▫️ موارد مشابه موجود میباشد
▫️جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید