املاک آلفا/68متر با حیاط اختصاصی/خورشید8هشتم/پیشوا
1 روز پیش در پیشوا
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
68
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
800,000,000 تومان
قیمت هر متر
11,764,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد کل طبقات
4
✳سلام عرض ادب✳
✳املاک آلفا✳
(⚜رضایت مندی شما بالاترین افتخار ماست⚜)
فروش ویژه آپارتمان های املاک آلفا
قیمت ها باور نکردنی
اپارتمان شهرک خورشید 8 (همکف با حیاط اختصاصی)
✅متراژ: 68متر واحد تمیز
✅خواب:تک خواب
✅ کابینت:mdf
✅کف:سرامیک
✅شیرالات:اهرامی
✅سرمایش:کولر ابی
✅واحد دارای لوله کشی پکیج و شفاژ میباشد .
✅تراس بزرگ
✅نورگیر فوق العاده روبه افتاب
✅پنجره:uvp
✅درب ضد سرقت
✅سند تک برگ قطعی 6 دانگ به نام شما
✅150میلیون رهن مستجر میباشد که از مبلغ کل کسر شده.
مبلغ داخل اگهی نقدینگی شما برای خرید این واحد است
✅نکته سند عرصه اعیان میباشد بهترین سند موجود در کشور
⚜املاک آلفا ✳ حامی شما در خرید امن و مطمعا
⚜اینده نگر باشید،وسرمایه گزاری کنید⚜
✔مشاور شما سعید
⚜خریدار واحد شما در مجتمع خورشید 8 به بالاترین قیمت نقدا .
⁉️برای استعلام قیمت واحدای خود با ما در تماس باشید .
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.