تائید
فروش مسکونیآپارتماناملاک آلفا/اپارتمان74m/سند تکبرگ/خورشید8هشتم/پیشوا

املاک آلفا/اپارتمان74m/سند تکبرگ/خورشید8هشتم/پیشوا

1 هفته پیش در پیشوا

متراژ
74
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏10,810,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
✅سلام عرض ادب✅

✅املاک آلفا✅

(⚜رضایت مندی شما بالاترین افتخار ماست⚜)

✳فروش ویژه آپارتمان های املاک آلفا
قیمت ها باور نکردنی

✅ رهن بر عهده املاک 100 میلیون میباشد که از مبلغ کل کسر شده .
✅وام تسویه⁉️

طبقه سوم

✳اپارتمان شهرک خورشید 8 .

فوق العاده خوش قیمت .
زیر قیمت منطقه .
فوری

✅واحد بزرگ

✅متراژ: 74متر
✅درب ضد سرقت
✅سند تک برگ قطعی 6 دانگ به نام شما

✅نکته سند  عرصه اعیان میباشد بهترین سند موجود در کشور

⚜املاک آلفا  حامی شما در خرید امن و مطمعا⚜

✳اینده نگر باشید،وسرمایه گزاری کنید

⁉️خریدار واحد شما در مجتمع خورشید 8 به بالاترین قیمت نقدا .

✅برای استعلام قیمت واحدای خود با ما در تماس باشید .

تشکر از عوامل  زحمت کش دیوار

✅مشاور و راهنمای خرید ملکی شما سعید