تائید
فروش مسکونیخانه و ویلااملاک اکازیون در زواریان

املاک اکازیون در زواریان

1 هفته پیش در سلفچگان

متراژ
150
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
5000
قیمت کل
‏26,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,200,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
چهار قطعه شامل خونه باغ و باغ که املاک همجوار طرح هادی جمعا حدود 5000 متر به قیمت 31 میلیارد به خریدار واقعی به قیمت 26 میلیارد واگذار می شود.

1300 متر خونه باغ با 150 متر بنا با مجوز جهاد کشاورزی 12 تومن
1900 متر باغ با دیوار بتنی و فنس با مجوز استخر 10 تومن
1500 متر باغ یکطرف فنس 6 تومن
240 متر باغ چهار دیواری 3 تومن

در روستای خوش آب و هوای زواریان
جاده مناسب و بی خطر
آب شیرین زبانزد
فاصله نزدیک روستا به شهر(نیم ساعت)