تائید
فروش مسکونیآپارتمان*املاک سینا*55متری شیک

*املاک سینا*55متری شیک

1 سال پیش در مشهد

متراژ
55
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬185٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬545٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
*آدرس دفتر عبادی 104بین ایثارگران 3و5 املاک سینا*
///////////////////////////////////////////////////
55متری=طبقه دوم روی همکف
امتیازات مستقل
میلان 8متری
محدوده ایثارگران 21/9
تخلیه آماده واگذاری
تا مبلغ150رهن کامل داده میشود
تخفیف پای قرارداد
///////////////////////////
*موارد خریدوفروش رهن اجاره املاک سینا**