تائید
فروش مسکونیآپارتماناملاک و سایر واسطه ها تماس نگیرند

املاک و سایر واسطه ها تماس نگیرند

2 ساعت پیش در لشکر

متراژ
36
ساخت
1399
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,120,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏170,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
بسیار خوش نقشه و تمیز
36 متری
4 طبقه دو واحدی
طبقه اول
فقط آسانسور و انباری سندی دارد
تاریخ سند 1399
تا تاریخ(اردیبهشت 1406) مستاجر دارد به مبلغ
ودیعه 370 میلیون و اجاره ماهیانه 10 میلیون
فقط مصرف کننده تماس بگیرد