تائید
فروش مسکونیآپارتمانامیرآباد / شیخ بهایی / خوش نقشه و شیک / آفتابگیر

امیرآباد / شیخ بهایی / خوش نقشه و شیک / آفتابگیر

4 روز پیش در امیرآباد

متراژ
110
ساخت
1405
قیمت کل
‏48,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏444,545,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️ در تلاشیم برای تحقق رویای شما ⚜️

✨ سازه ای مدرن
✨ سازنده بنام منطقه
✨ لوکیشن دنج با بهترین دسترسی

✔️ 110 متر
✔️ 2 خواب
✔️ لاندری
✔️ کابینت ممبران
✔️ سرویس والهنگ
✔️ شیرآلات توکار KWC
✔️ ارتفاع سقف بلند 3/20
✔️ بالکن کاملاً کاربردی
✔️ ورودی از لابی شیک و مبله
✔️ بهترین طبقه از نظر کارشناسی

#️⃣ فروشنده واقعی
#️⃣ املاک بزرگ مازیار
#️⃣ محمد ابراهیمی