تائید
فروش مسکونیخانه و ویلااول جلا ل/125متری های دوبلکس و مناسب سرمایه گذاری

اول جلا ل/125متری های دوبلکس و مناسب سرمایه گذاری

5 روز پیش در آزادشهر

متراژ
150
ساخت
1388
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
125
قیمت کل
‏30,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏240,000,000 تومان
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
بالکن
دارد
با سلام

❗فروشنده واقعی فقط و فقط 3روز❗

4مورد 125متری در موقعیت استثنایی جلا ل قبل فر هنگ موجود است...

✅ امتیاز ویژه اینکه 125متری کنار این ملک ها ساخته نشده

✅ هر 4ملک تخلیه و بنای مرتب آماده آسباب کشی دارند

✅ سند تک برگ ، پارکینگ و انباری

❗برای کسب اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید❗

ایران دوست | املاک سفیر