تائید
فروش مسکونیآپارتماناوین 290/ 235 متری 4و 3 خواب کلیدنخورده فول مشاعات

اوین 290/ 235 متری 4و 3 خواب کلیدنخورده فول مشاعات

2 روز پیش در اوین

متراژ
290
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏150,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏520,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
7
گروه دپارتمان املاک توکلی / زعفرانیه

✳️ واحدهای لوکس / مدرن . مجهز . هوشمند ✳️

✳️ 290 متر / 235 متر زیربنا نوساز کلید نخورده / دو واحدی مدرن و هوشمند
✳️ 4 خواب و 3 خواب مستر هوشمند / دارای لاندری
✳️ سیستم هوشمند نورپردازی داخلی واحد

✳️ مشاعات آبی فعال ( سونا . جکوزی ) حکام ترکی
✳️ سالن جیم ( ورزشی ) بازی . فکری . آموزشی
✳️ سالن اجتماعات بزرگ

✳️ روف گاردن
✳️ تراس گاردن
✳️ 3 پارکینگ سندی / 2 پارکینگ سندی
✳️ پارکینگ جهت استفاده میهمانان

✳️ ساختمان هوشمند با استفاده از تکنولوژی روز
✳️ لابی شیک . مدرن . لابی من 3 شیفته / تیم خدماتی ( سرایداری . نگهبانی )
✳️ تیم فنی ساختمان / آنتن مرکزی تلویزیون و ...

✳️ استفاده از متریال برند روز دیزاین شده معماری / سازنده معتبر
✳️ کف سنگ اسلب / نما سنگ ترکیبی

✳️ کاملترین فایل های فروش در منطقه یک
✳️ زعفرانیه ، الهیه ، محمودیه ، ولنجک . اوین ، درکه

✳️ مشاور ملکی شما : کاظمی
✳️ تماس 8:00 صبح تا 11:00 شب