تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 100 متر تک واحد دو کله کوی فیروز گازران

اپارتمان 100 متر تک واحد دو کله کوی فیروز گازران

1 هفته پیش در تبریز

متراژ
100
ساخت
1389
قیمت کل
‏12,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏124,500,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
هو الرزاق

⚜️ املاک پارلمان⚜️

توضیحات

✅ 100 متر
✅ دوخوابه
✅ طبقه 1 از5
✅ محله اعیان نشین
✅ زیر قیمت منطقه فرصتی عالی برای سرمایه گذاری
✅ قطران گازران

⬅️ رهن و اجاره/ خرید و فروش/ تهاتر/ مشارکت
⬅️ تمامی امورات ملکی خود را با یک تماس به ما بسپارید

مشاور ملکی: مهندس سلطانی