تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 101متر شاهین شهر طالقانی

اپارتمان 101متر شاهین شهر طالقانی

4 روز پیش در رکن الدوله غربی

متراژ
101
ساخت
1388
قیمت کل
‏5,480,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏54,257,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
20
فرصت مناسب برای سرمایه گذاری
مالک این واحد هستم و خودم ساکن اصفهان
صرفا به دلیل خرید در اصفهان قصد فروش دارم
اپارتمان 105متری 2خواب جنوبی سالن بزرگ و دلباز و دارای تراس
ویو ابدی و رو به حیاط جنوبی

پارکینگ مسقف و پارکینگ مهمان و... در محله خوب شاهین شهر و مجتمعی با مساحت زمین خوب و همسایگان عالی

در حال حاضر مستاجر داره با مبلغ رهن 550تا ابتدای شهریور
ولی اگر قصد تمدید داشته باشید خانواده بسیار موجه و خوبی هستن
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید