تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 108 متری/بر بلوار اطبا ویو دریا

اپارتمان 108 متری/بر بلوار اطبا ویو دریا

1 هفته پیش در ساحل قو

متراژ
108
ساخت
1399
قیمت کل
‏11,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏109,259,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
با درود

✅️املاک رایان✅️

✔️اپارتمان108 متری/ویو دریا/کلید نخورده
✔️شخصی ساز
✔️تراس روبه دریا
✔️طبقه 4 از 5 /جمعا 9 واحد
✔️2 خواب /یک خواب مستر
✔️کابینت های گلاس/هود وگاز رومیزی
✔️اسانسور /پارکینگ بدون مزاحم
✔️پنجره ها دو جداره و دارای توری
✔️گرمایش پکیج و رادیاتور/سرمایش اسپیلت
✔️سند تک برگ

✅️برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید