تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 112 متری / تکواحدی / شهرک وحدت

اپارتمان 112 متری / تکواحدی / شهرک وحدت

1 ساعت پیش در نگارستان

متراژ
112
ساخت
1404
قیمت کل
‏9,240,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏82,500,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
...⭐ ✅ ⚜️ مشاورین املاک پنج ستاره ⚜️ ✅ ⭐...

⭐⭐⭐⭐⭐

...⚜️ ✅ قوی ترین فایلینگ در سطح منطقه ✅ ⚜️...

✅ ⭐با بیش از 10 مشاور فعال در سطح منطقه ⭐ ✅

⭐آپارتمان " تکواحدی 112 متری کلید نخورده "

⭐از بهترین متریال های ، حال حاضر بازار استفاده شده

⭐قابلیت رهن تا " یک میلیارد "

⭐️ دفتر املاک پنج ستاره با کادر مجرب ماهر در زمینه ملک ، املاک

✅آدرس دفتر : شهرک وحدت بلوار شهیدان بخشی ، انتهای خیابان نفت نبش 14 غربی

✅بازدید اولیه واحد و تعین قیمت کارشناسی ملک ، فقط با یک تماس

✍️ مشاور و امین شما : قناهی