تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 115 متری مینودر

اپارتمان 115 متری مینودر

9 ساعت پیش در قزوین

متراژ
115
ساخت
1405
قیمت کل
‏13,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏115,217,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⬅️ مشاورین املاک و دپارتمان محمدی
☑️آگهی فروش ورهن و اجاره ساختمان خودرابه ما بسپارید☑️
______________
آپارتمان نوساز مینودر لوازم
☑️ تعداد کل واحد ها ساختمان 4
☑️ هر طبقه 1 واحد
☑️ متراژ آپارتمان_115
☑️ طبقه 3
☑️ سیستم گرمایش پکیج
☑️ واحد بصورت خام می باشد
☑️تعداد خواب 2
☑️کف سرامیک
قیمت متری 115 میلیون
ما سعی در گفتن تخفیف برای شما مشتریان عزیز داریم
__________________
لطفاً جهت اطلاعات بیشتر و بازدید تماس
بگیرید
مشاور امور ملکی :محمدی
خرید و فروش رهن و اجاره مسکونی و تجاری
خرید و فروش زمین و ملک کلنگی
●ادرس املاک: مینودر خیابان آبگینه مشاور املاک محمدی✔️