تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان/115متری/2 خواب/مسترملک

اپارتمان/115متری/2 خواب/مسترملک

3 روز پیش در جانباز

متراژ
115
ساخت
1398
قیمت کل
‏6,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏59,130,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با سلام
الهی هستم مشاور امور ملکی شما
〽️در املاک ما با بهترین مشاوره و دل خوش صاحب خانه شوید 〽️
در خرید و فروش ملک خود نگران نباشید من و مشاورین حرفه ای املاک مستر ملک تا پایان معامله در کنار شما هستیم
〽️اپارتمان115 متری〽️
✅سازه ای برند
✅تاپ لوکیشن
خیابان 12 متری
✅نورگیر عالی
✅حال پذیرایی دل باز
✅2 خواب
✅پارکینگ اسانسور انباری
بهترین گزینه برای سکونت و سرمایه گذاری
فروشنده واقعی
گروه مشاورین املاک مستر ملک بزرگ ترین فایلینگ منطقه
الهی هستم مشاور شما در خرید و فروش اپارتمان
برای اطلاعات بیشتر با من تماس بگیرید
موارد مشابه چه از نظر متراژ و قیمت موجود است
با تشکر.