تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 117 متر تک واحدی فول امکانات

اپارتمان 117 متر تک واحدی فول امکانات

2 هفته پیش در نیرو هوایی

متراژ
117
ساخت
1404
قیمت کل
‏25,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏217,948,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
اپارتمان 117 متر تک واحدی

محدوده فلکه اطلاعات

تحویل برج شش

فول امکانات

خوش نقشه

نور گیر عالی

فایل های مشابه با هر بوجه ای موجود می باشد

املاک اسمان بامجوز رسمی از اتحادیه املاک