تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 124 متر3خواب خوش نقشه سفیر

اپارتمان 124 متر3خواب خوش نقشه سفیر

2 روز پیش در سفیر شمالی

متراژ
124
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
‏12,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏98,387,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
️سفیر شمالی املاک مجتهد️

اپارتمان124 متری
✅️3 خواب
✅️ساخت 95
✅️سفیر شمالی پوربیرک
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
✅️نقشه فوق العاده
✅️واحد تمیز و شیک
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️
️ادرس املاک:سفیر شمالی نبش کوچه 3 املاک مجتهد
⚡️قیمت:12/200