تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 125 متری دو خواب / تکمیل / جمهوری

اپارتمان 125 متری دو خواب / تکمیل / جمهوری

1 هفته پیش در تپه تلویزیون

متراژ
125
ساخت
1397
قیمت کل
‏15,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏121,600,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️هوالرزاق
یقین داریم که این مورد اخرین بازدید شما میشود

▪️ورودی از حیاط مشجر و گلکاری شده و سر سبز
▪️ساختمان کاملا شخصی ساز میباشد کلا 12 واحد
▪️کابینت هایگلاس سفید ، نورپردازی و کناف
▪️واحد بسیار خوش نقشه بدون هیچ پرتی و قناسی ، سالن بزرگ قابل چیدمان غرق در نور
▪️نور گیر شمالی جنوبی ( سالن جنوب ) ( اتاق شمال)
▪️منطقه ای بسیار ارام و کم تردد سر شار از ارامش
▪️نزدیک به خیابان اصلی دسترسی به کلیه امکانات
▪️اتاق خواب های بزرگ استاندارد با کمد های جا دار
▪️همسایگان متشخص و فرهیخته
▪️نما ترکیبی ، مناسب خاص پسندان
▪️سند ملکی و اماده انتقال
▪️دیدن این واحد = پسند قطعی
▪️عکس اگهی متعلق به خود ملک میباشد
▫️قابلیت رهن دادن تا 2.500
▫️استفاده از بهترین متریال
▫️بهترین مورد هم مناسب سرمایه گذاری و هم سکونت شخصی
▫️موقعیت های خاص در بهترین نقاط شهر را از ما بخواهید ..
▫️ما همین یک تخصص را داریم - جلب رضایت شما عزیزان

⚜️کارشناس و مشاور شما : احدی

" اولویت با بازدید اول میباشد توضیحات بیشتر فقط هنگام بازدید ، عدم همکاری با املاک "

" تخفیف جزئی فقط پای قرارداد "