تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 128متر/نوساز/سند آماده/جنوبی

اپارتمان 128متر/نوساز/سند آماده/جنوبی

15 ساعت پیش در شهرک قائمیه

متراژ
128
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏9,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,312,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
٭املاک ساوالان٭
٭قدیمی ترین و معتبر ترین املاک زاگرس ها٭
٭اپارتمان 128 متر سند اماده 3 خواب طبقه 5 ام٭
*سازنده برند و متریال عالی٭
٭امکان دریافت وام٭
٭سالن و اتاق ها پرده خور٭
٭ساختمان 10 واحدی جنوبی دو طرف نور٭
٭لوله کشی داگت اسپیلت و جارو برقی مرکزی٭
٭اسانسور 8 نفره و پاگرد بزرگ٭
٭پارکینک و انباری سندی٭
٭فایل مشابه موجود است٭
××××××××××××املاک ساوالان××××××××××××××××