ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
اپارتمان/145متری/بلوار سعادت(املاک هیرو)
اپارتمان/145متری/بلوار سعادت(املاک هیرو)
3 روز پیش در قزوین
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
145
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
21,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
144,827,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
آژانس املاک هیرو
145متری 3خواب
طبقه 4از4
تکواحدی
موقعیت دوکله
پارکینگ مسقف
سرمایش ابی و گازی
گرمایش پکیج
کابینت های گلاس
کف پارکت
برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید پیام پاسخگو نیستم
کارشناس فروش قلعه قوند
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت