تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 147متر سه خواب مدرس جنوبی

اپارتمان 147متر سه خواب مدرس جنوبی

1 روز پیش در ۳۵۰ متری

متراژ
147
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏14,690,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏99,931,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
⚜️⚜️املاک مهرشهر شعبه 1⚜️⚜️

⚜️طبقه اول

⚜️تک واحدی

⚜️یه خواب مستر

⚜️کابینت هایگلاس

⚜️تمام متریال برند

‼️بدون مشرف ‼️

✅ویو مشجر

✅قابلیت رهن تا 1800