تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان/149متر/خام

اپارتمان/149متر/خام

2 روز پیش در کاراندیش

متراژ
149
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏93,959,000 تومان
طبقه
3

⭕️ آدرس ما :
بلوار آزادی ، صوراسرافیل یک ، روبروی کوچه 14
مشاور شما :زارعی