تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 158 متری فاز یک شهرک سیمرغ

اپارتمان 158 متری فاز یک شهرک سیمرغ

2 روز پیش در کوله پارچه

متراژ
158
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏8,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏51,265,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تک واحدی طبقه دوم سه خواب خوش نور بصورت خام. متراژ حدودا 158 متر اسانسور و انباری دارد