تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان/165متری صفر/تک واحدی

اپارتمان/165متری صفر/تک واحدی

21 ساعت پیش در اقبال

متراژ
165
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏19,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏115,151,000 تومان
طبقه
3
با سلام احترام

✓ 4 طبقه 4واحد
✓ نما سنگ
✓ 165متر
✓ 3خواب
✓طبقه 3
✓ غرق نور
✓ کف تکسرام
✓ کابینت هایگلس
✓اسانسور
✓ پارکینگ( اختصاصی)
✓ انباری
✓ دسترسی عالی
✓ قابلیت رهن تا 2600میلیون

_____________________________
پاسخگوی 24 ساعته
معاوضه با واحد کوچک تر
کارشناس امور ملکی شما زمانیان
_____________________________