تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 170 متر فول امکانات نیرو هوایی

اپارتمان 170 متر فول امکانات نیرو هوایی

22 ساعت پیش در نیرو هوایی

متراژ
170
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
‏44,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏261,764,000 تومان
طبقه
5
اپارتمان 170 متر نیرو هوایی

لوکیشن املاک می باشد

فول امکانات

سالن پرده خور

خوش نقشه

نور گیر عالی

فرعی خوب

تا پنج میلیارد قابل رهن

فایل های مشابه با هر بوجه ای موجود می باشد

املاک اسمان با مجوز رسمی از اتحادیه املاک