تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 170 متر

اپارتمان 170 متر

3 هفته پیش در تختی نیشابور

متراژ
170
ساخت
1398
اتاق
3
قیمت کل
‏135,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏794,117,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭕️با درود خدمت همشهریان عزیز⭕️
⏪️مفتخریم با قوی ترین فایلینگ در خدمت شما همشهریان گرامی باشیم

✅️متناسب با بودجه و سلیقه شما فایل موجود داریم
کافیه تماس بگبرید یا ی سر تا دفتر تشریف بیارید مطمئنا از پیش ما دست خالی بر نمیگردین

❌️خرید/فروش/رهن/اجاره/مشارکت/تهاتر❌️
⭕️آپارتمان،ویلایی،اداری،تجاری،زمین،باغ،ویلا⭕️

✅️مطمئنا قبل از هر خرید و یا اجاره مشاوره و بررسی فایلهای ما سودمند خواهد بود

✅️واحدهای متراژ پایینتر و بالاتر از 70 متر تا 300 متر
مطمئنا از پیش ما دست خالی برنمیگردین

⭕️❌️قابل توجه مالکین محترم جهت سپردن ملکتون جهت رهن و اجاره و خرید و فروش با شرایط عالی با افتخار در خدمت شما هستیم❌️⭕️