تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 181 متری ویو ابدی

اپارتمان 181 متری ویو ابدی

1 روز پیش در شهریار

متراژ
181
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏14,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,110,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
اپارتمان181 متری
با امکانات باشگاه بدنسازی
سالن اجتماعات و سینما
دارای روف گاردن و کافه بار مخصوص ساختمان
فضای بازی برای کودک
سه خواب 2 خواب مستر
پذیرایی سرتاسر پنجره و بدونه مشرف
در فاز دو مخابرات
سند اماده و اماده انتقال
کلید نخورده

کارگذار شما امید جعفرنژاد