تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 186 متر صفر

اپارتمان 186 متر صفر

7 ساعت پیش در شهرک فیروزه

متراژ
186
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏14,880,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,000,000 تومان
طبقه
4
واحد اپارتمان 4 از 4
نصبیجات کامل
غرق نور
نمایی زیبا با نور پردازی عالی
نزدیک به بلوار 20 متر
اشپزخانه بزرگ +مطبخ
انباری بزرگ از دو طرف تراس
کابینت نئو کلاسیک
سه خواب استاندار کمد دیواری میز کامپیوتر Tw یک خواب مستر
نصبیجات کامل اماده تحویل کلید
ملک شخصی ساز
با توجه به سرعت سعودی قیمتها به زودی 100 را هم رد خواهد کرد
علت فروش شراکت