تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 196 متری فول اوکازیون

اپارتمان 196 متری فول اوکازیون

2 هفته پیش در شهرک لشکر

متراژ
196
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
‏17,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏87,755,000 تومان
طبقه
5
باسلام
اپارتمان 196 متری
3خواب
فول
اوکازیون
مثله این ملک تو منطقه نیست
طبقه پنجم
فقط داخلش دو میلیاردو پانصدمیلیون تومان خرج کرده بجز سازه
وان جکوزی
سونا خشک
3تا تراس
یک سال ساخت
سند اماده
برند ماکان
با اولین بازدید پسند میشود
0000000000000000000000000000000000000
املاک اکملی
بابیش از 30 سال سابقه
محمدی هستم درخدمت شما