تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان / 220 متر / ملک اباد / فول

اپارتمان / 220 متر / ملک اباد / فول

1 سال پیش در مشهد

متراژ
220
ساخت
1392
اتاق
3
قیمت کل
20٬140٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
91٬545٬000 تومان
طبقه
1
220 متر پلان ژورنالی تفکیکی
دو پارکینگ اختصاصی
سرایداری و نگهبانی 24 ساعته
3 خواب وسیع و پر نور به همراه مستر روم
واح***و نبش غرق نور
فوق العاده تمیز و شیک

مناسب جهت سرمایه گذاری و سکونت

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره زیر تماس حاصل فرمایید **************
بزرگوار