ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
اپارتمان 265 متری هاشمیه
اپارتمان 265 متری هاشمیه
1 روز پیش در محله هنرستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
205
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
43,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
209,756,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
‼️دنبال یه واحد خاص وفول مشاعات هستی؟
️سازه ایی فوق حرفه ای
واحدی خاص در لوکیشن خاص هنرستان
نگهبانی 24 ساعته و لابی من
استخر و سونا و جکوزی
سالن جیم
روف گاردن با ویو عالی
205 متر
اشپزخانه
تراس عالی
سیستم هوشمند
سالن با پنجره قدی
3 خواب نور گیر عالی
‼️تجربه زندگی باشکوه و ارامش با امکانات رفاهی بالا در هنرستان را با ما تجربه کنید.
املاک تختی نبش صارمی 23٫12
️مشاور شما : خضری
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت