تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطباپارتمان 3 خواب اداری مسکونی بر اصلی عفیف اباد

اپارتمان 3 خواب اداری مسکونی بر اصلی عفیف اباد

2 هفته پیش در عفیف‌آباد

متراژ
174
ساخت
1384
اتاق
3
قیمت کل
‏23,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏132,183,000 تومان
طبقه
5
✅فروش اپارتمان موقعیت مسکونی و اداری تاپ لوکیشن عفیف اباد
✅بر اصلی خیابان
✅کلا 10 واحد
✅پارکینگ دارد
✅اسانسور دارد
✅انباری دارد
✅3 خواب
✅174 متر
✅2 تراس بزرگ
✅ویو ابدی
✅بسیار خوش نقشه و قابل چیدمان
✅نورگیر از 2 طرف
✅سند تک برگ
✅فروشنده واقعی
✅گزینه عالی جهت سرمایه گذاری تضمین شده
✅مناسب مسکونی و دفتر کار و مطب و ...
✅برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
✅املاک ادریسی با بیش از 50 سال سابقه درخشان در امور املاک در خدمت همشهریان گرامی میباشد
❇️شعبه 1...
❇️شعبه 2...
❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️املاک ادریسی❇️❇️❇️❇️❇️❇️❇️