تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 50متر فول

اپارتمان 50متر فول

6 ساعت پیش در سلسبیل

متراژ
50
ساخت
1381
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏7,050,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏141,000,000 تومان
طبقه
1
✅50متر

✅دو خواب

✅انباری

✅پارکینگ

✅طبقه 1

✅طبق عرف منطقه 500میلیون بابت پارکینگ حساب میشود

برای اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمائید
ساعت پاسخ گویی 9تا9
مشاور شما: دولت آبادی