تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 53متری/پارکینگ اختصاصی/نما تراورتن

اپارتمان 53متری/پارکینگ اختصاصی/نما تراورتن

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
53
ساخت
1397
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬360٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬660٬000 تومان
طبقه
1
مسکن مهرگان بابیش از20سال سابقه درمنطقه

❌️خاص ترین ها وبه قیمت ترین ها نزد ماست

◀️53متر
◀️6سال ساخت
◀️نماتراورتن
◀️تعداد واحد9

تماس بگیرید