تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 54متری //تو ملت //

اپارتمان 54متری //تو ملت //

11 ساعت پیش در شهرک سعیدیه

متراژ
54
ساخت
1391
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏53,703,000 تومان
طبقه
1
⚜️بسم الله الرحمن الرحیم⚜️

◼️◼️◼️◼️دپارتمان بزرگ هاکان◼️◼️◼️◼️
◾️◾️بزرگترین وحرفه ای ترین در منتطقه◾️◾️
◾️◾️بابیش از 20سال اعتبار◾️◾️

-------------------------------------------
✔️املاک هاکان روملک های بدون سند کار نمیکند
✔️فقط سند اماده معتبر میباشد
✔️معاوضه باملک و طلا و خودرو
------------------------------------------
✔️مشخصات ملک مورد نظر✔️
✔️ متراژ---- 54
✔️ سال---91
✔️بدون پرتی وبدون ضعف
✔️400رهن مستاجر تا یک سال
____________________
✔️فروشنده100٪واقعی✔️
⚡️بامدیریت اقای پویان⚡️