تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 60متری 1خواب حاشیه.معاوضه باماشین

اپارتمان 60متری 1خواب حاشیه.معاوضه باماشین

1 سال پیش در مشهد

متراژ
60
ساخت
1403
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬345٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬416٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
اپارتمان1خواب.
تک واحدی.
طبقه همکف.
صفر.گاز.هود.پکیج.رادیات.کمد.کاغذ.درب ضدسرقت.کابینت mdf.
موقعیت مکانی عالی.نزدیک مترو.بی ارتی.
تخلیه.بازدید آزاد.
درضمن معاوضه با ماشین هم داریم.
باتشکرفراوان.
موارد مشابه موجود میباشد.
عباس جرپور.